Bitclub Network Nedir ?

21. yüzyılın dijital para kazan sistemi olarak özellikle madencilik sektörünün dijital dünyada olgunlaşmasını sağlayan sisteme Bitclup sistemi deniyor. Bu sistem henüz 2014 senesinde dünya genelinde yaygınlaşmaya başladı.

Bu sistemde amaç, tek bir kişi veya tek bir kurumda paranın toplanması değil bütün itibariyle istisnasız her bir üyesinin gelir elde etmesidir. Bunun için de bu halkanın sürekli olarak geliştirilmesi gerekmektedir. Bu bakımdan konunun tüm yönleriyle irdelenmesi ve bilinmesi gerekmektedir. Öncelikle şunun bilinmesi gerekir ki bu sistemde madencilik sektörüne dayanan bir işlem söz konusudur. Madencilik havuzu olarak adlandırılan Bitclub network nedir diye araştırdığınız zaman, bütün üyelerin dijital para kazanmasına yardım eden topluluktur. Bunun için gerçek dünyadaki madencilik işlemleri için gerekli olan bütün ekipmanlar bu sistem için de geçerliliğini korumaktadır. Bu denli ortada duran sistem elbette Türkiye’de de hizmetler vermektedir. Türkiye’de verdiği hizmetler açısından da söz konusu sistem tüm yönleriyle irdelenerek ne yönden gelişimler kat ettiği Bitclub network Türkiye başlığıyla aktarılmalıdır.

Bitclub Network Nedir ve Türkiye Organizasyonu

Bitclub network nedir

Türkiye açısından da söz konusu madencilik havuzu günden güne halkasını genişleterek madencilik havuzuna yeni üyeler eklemektedir. Bu üyelerine bilgisayar işletmenleri, uzmanları, madencilik sektörünün deneyimli simalarından oluşan kişilerle diğer insanlardan oluşan farklı bir homojen karışımlı topluluk bulunmaktadır. Ortam vizyon olarak madencilik sektörüne dönük dijital eğitimler sunmak, madencilik ekipmanlarıyla ortak bir para havuzu kurmak ve bunu adil bir biçimde üyelere eşit olarak dağıtmayı öngören sistem böylelikle tamamen güvenilir bir sistem olarak da özetlenebilir. Üyelerine yönelik olarak bitcoin adlı ödeme sistemi geliştirmiştir.

Bu sistemi sayesinde üyelerinin herhangi bir banka olmaksızın yine kendisine ait kişisel şifreleme yöntemiyle parasını çekebilme işlemlerini sağlamaktadır. Bitclub network mining alanı başlı başına yeni gelişen bir alan olduğundan dolayı adaptasyon eğitimleriyle başlanır. Ardından topluluğa uyum süreci tamamlandıktan sonra madencilik sektörüne yönelik olarak eğitim sürecine başlanarak karşılıklı kazanç planı devreye girmiş olur. Dünyada başta Avrupa ülkeleri önde gelmek üzere birçok gelişmiş ülkelerde yaygın olarak kullanılmaya başlanan sistem herkesi ortak bir gelir havuzunda birleştirmesi adına son derece önemli bir zemin olarak görülebilir.

Bitclub Network Madencilik Havuzları

Bitclub sisteminde 3 farklı madencilik havuzu yer almaktadır. Bu havuz paketlerinden birisi satın alınarak madencilik ekipmanları kiralanarak ekip üyeleriyle koordineli bir biçimde kazanmaya başlamak mümkün hale gelir. Madencilik havuzları olarak Bitclub nedir 500 $’lık Havuz 1, 1000 $’lık Havuz 2 ve 2000 $’lık Havuz 3 gruplarından oluşan sistemli bir süreci oluşturmaktadır. Bu sistemli süreç sayesinde madencilik havuzundan üyelerin birbiriyle koordineli bir biçimde çalışmalar içerisine girmesi sağlanmakta ve çalışmalarının sonucunda da madencilik havuzundaki ekipleriyle sistemli kazançlar yakalamaktadır. Ayrıca her bir ekip üyesi yeni arkadaşlar edinerek onların kazançları üzerinden de komisyon alabilmektedir. Bu denli geliştirilerek günümüze kadar ulaşmış olan bu sistem 2014 yılı itibariyle gündeme gelmeye başlamıştır.

Bitclub Network Yorumları

Bitclub Network sistemi her ne kadar olumlu yönleriyle öne çıksa da olumsuz olarak da yorum yapan kişiler bulunmaktadır. Burada da bu kişilerin yorumları hakkında bilgiler verilmesi konunun tamamen tarafsız açıdan ele alınması açısından isabetli olacaktır. Bitclub network dolandırıcılığı şeklinde yorumlanan bu sistem, bu şekilde yorumlanmasının altında yurt dışı kaynaklı bir yatırım zinciri olmasından kaynaklanmaktadır. Yurt dışından kaynaklandığı için de ani olarak yatırımını durdurması ve çalışmalarına son vermesi halinde ekip üyelerinin kazançlarını nasıl tahsis edebileceklerine yönelik bir dolandırıcılık olduğu iddiası vardır. Bu konuya bir yaklaşım oluşturur. Ancak tutarlı değildir.

Çünkü Türkiye’de devlet tarafından desteklenen birçok yurt dışı yatırım şirketleri bulunmaktadır. Bu şirketler bulundukları ülkelerden Türkiye üzerine günlük hayatta kullanılan her alanda hizmet sağlamaktadır. En çok sağlanan hizmetin arasında gelen petrol ve doğal gaz alışverişi bunların arasında gelmektedir. Nasıl ki bu yabancı elindeki sistem durduğunda Türkiye doğal gazsız kalacak denilerek bir dolandırıcılık iddiası çıkarılamazsa Bitclub sistemi için de bu durum aynen geçerliliğini korumaktadır. Bu nedenle söz konusu sistemin dolandırıcılık yönünden yapılan yorumları aslında tam da nesnel yorum olmaktan uzaktır. Bu bakımdan da sistemin zaten bağımsız yargı organları tarafından da desteklenerek uluslararası arenada hizmet sunmasında hiçbir sakınca görülmeyerek üyelerinin bu yönden tamamen sistemin adilliğinden kuşku duymamaları gerekmektedir.

Bitclub Network ile dijital para üretimi yapmak ister misiniz? O zaman sağ alanda bulunan butona tıklayın ve aramıza katılın !!!

Profesyonel Destek Almak için Bizimle İletişime Geçin

0 + 5 = ?