Bitclub Network Ponzi Oyunu Mu ?

Bitclub Network 2014 yılında faaliyete geçmiş olan bir ekiptir. Bitclub networke herkes katılabilmektedir. Ve ayrıca bu ekip madencilik havuzuna katılan kişilere dijital para kazanma imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra Bitclub network dolandırıcılığı diye tanımlanan sözler oldukça yaygın bir şekilde dolaşıyor.

Bitclub network ekibi dünyanın en büyük kitlesine sahiptir ve en büyük kitleye sahip olan platformun sahibidir aynı zamanda. Bitclub network bu platforma üye olan kişilere eğitim desteği de vermektedir. İnternet üzerinden para kazanmayı amaçlayan bir sistemdir. Kısaca Bitclub network kripto para biçimi üzerinden nihai para kazanmayı sağlamakta olan bir sistem, bir platformdur. Ayrıca Bitclub network scam haberleri de henüz doğruluğunu kanıtlamış değildir. Bitclub network sisteminde olması gerektiği gibi bu sistemin tamamen gerçek olduğu görülebilmektedir. Fakat bu sistem hakkında forumlarda çok bilgi bulunamadığı için Bitclub network ponzi , Bitclub ponzi mi gibi soruları haklı olarak akla getirmiştir.

Bitclub Network Ponzi mi ?

Bitclub Network Ponzi

Bitclub network hakkında forumlar çok fazla duyuruya rastlanamaması durumunda belli başlı Bitclub network şikayet adı altında birkaç yazı, birkaç duyuru, birkaç haber ortaya çıkmıştır. İşin aslına bakıldığında, doğru işlendiği sürece bu tür para kazanma platformlarında hemen her şeyin kamusal olarak kaydının tutulmakta olduğu görülmektedir. Madencilik havuzuna katılmış olan kişilerin, blockchain üzerinden bilgilere rahatlık ile ulaşabilmeleri konusunda Bitclub network ün garanti verdiği, ayrıca bilgilerinin oldukça titizlik ve şeffaflık adı altında temiz bir şekilde kayda geçip izlenebildiğini görülebilir. Ayrıca Bitclub network ekibinden alınan bilgilere göre Bitclub network ekibi oldukça başarılı olan network pazarlama liderleri tarafından oluşturulmuş olan bir ekiptir.

Ayrıca ekipte bitcoin madencilik uzmanları da yer almaktadır. Yani Bitclub networkün faaliyetlerini liderler ve liderlerin yanı sıra uzmanlar ile beraber kurulan bir ekip sürdürmektedir. Bitclub network işleyişine göre üye sayısı ne kadar çok artış gösterirse o kadar çok para kazanma fırsatı elde edilmektedir. Madencilik fırsatı ile uzmanlar ve ortakların iş birliği yapıp beraber para kazanma fırsatını elde etmeleri amaçlanmıştır. Ayrıca Bitclub network madencilik tesisleri, ziyarete açıktır. Ziyaret etmek için belli başlı bir takım önergeler bulunmaktadır. Bu önergelerde bulunan maddelere uygunluk göstermiş olan herkes Bitclub network üretim tesisleri ni ziyaret edebilmektedir. Bitclub network üretim tesislerine yönergelerde bulunmakta olan maddelere uyan herkesin katılabildiği gibi, Bitclub network platformuna da herkes üye olabilmektedir. Bitclub şuana kadar dünyanın en büyük madencilik havuzunu kurmuş bulunmaktadır. Bu madencilik havuzları sayesinde dijital para birimlerini kazanma olanağı sunmaktadır.

Bitclup networke kayıt olmuş olan her üye kazanç potansiyeline göre para kazanabilmektedir. Bitclub network sistemi üzerinden madencilik ile alakalı olan ekipmanları satın alabilir ve bu işlemden sonra yapılan madencilik potansiyeline göre para kazanabilirsiniz. Satın almış olduğunuz madencilik ile alakalı olan ekipmanları ve ayrıca kazanç potansiyelini paylaştığını taktirde diğer üye olan kişilerinde satın almasına katkıda bulunabilir, diğer üyelerin kazançlarına göre yapmış olunan destek ile bu sistemden para kaza kazanılabilmektedir. Ne kadar çok bu işlemler üzerinden paylaşım yapılırsa, bu işlem üye olan kişilere o kadar çok kazandırmaktadır.

Ayrıca daha önceden satın alınmış olunan ekipmanlar satılarak madencilik mülkiyetine de sahip olma fırsatı kazanılmaktadır. Bitclub network üyelerinin bu madencilik ekipmanlarına sahip olabilmeleri için bağış yap kısmından bitcoin bağışta bulunmaları gerekmektedir. Ayrıca Bitclub network madencilik havuzu ekipmanlarına sahip olmak yerine, bu ekipmanları kiralama olanağı fırsatı da sunmaktadır. Fakat madencilik havuzu ekipmanları satın alındığı taktirde kazanç potansiyeli de ona göre artış gösterebilmekte ve mülkiyet sahibi olma yolunu açabilmektedir.

Bitcoin Para Birimi Sistemi Nedir ?

Bitcoin kişiler arası ödeme sırasında açık bir defter sistemi kullanmakta olan, dünya çapında kullanılan bir para birimi sistemidir. Bu işlemleri merkez bankası, kişi ya da kurumlar olmadan gerçekleşmektedir. Bu sistemde tüm bilgiler şeffaftır. Bitcoin nakit para ile benzerlik gösterebilmektedir. Yatırıldığı an anında kişinin mülkü sayılabilmektedir. Ve bu süreden sonra kişi üzerinden o paraya sahibi dışında kimse dokunamamaktadır. Bitcoin para birimi sisteminde kişiler arası ödeme de tamamen irade ile olduğu için, para iadesi ve itirazı söz konusu olamamaktadır.

Bitclub Network ile dijital para üretimi yapmak ister misiniz? O zaman sağ alanda bulunan butona tıklayın ve aramıza katılın !!!

Profesyonel Destek Almak için Bizimle İletişime Geçin

6 + 1 = ?